Geleceğin ürünlerini tasarlıyor ve yaratıyoruz. Girişimci veya marka müşterilerinin faydalanacağı yenilikçi ürünler ve uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Ürün tasarımından, satıcı uyumuna, hammadde tedarikine, üretim kontrolüne, lojistiğe ve daha fazlasına, her ölçekteki perakendeciler ve markalar için esnek, üretim/tedarik stratejileri oluşturma/yönetme konusunda özgün yaklaşıma ve yeterliliğe sahibiz.

Moda / Tasarım

Her yeni sezonda, heyecanlanıp, geleceğin tasarımlarına yenilikçi yaklaşımımızla ortak oluyoruz.

İş Geliştirme

Doğru trend analizi, özel kalite, teknik ile ürün ve üretim süreci yönetimini müşterimizin adına tecrübemizle..

Tedarik

Müşterilerimizin marka anlayışına uygun ürün sunmanın kaliteli bir zincir ile mümkün olduğunu biliyor ve kalitemizle varoluyoruz.

Üretim / Sevkiyat

Piyasa koşullarında üretimi hızlı ve kaliteli sonuçlandırıyor, istenilen tarih ve koşullarda teslimini sağlıyoruz.

Moda & Tasarım

Biz işimize yön veren tasarımlar ürettik, üretiyoruz!

Uzun bir yolculuk olarak düşündüğümüz işimizde, moda piyasası için özgün tasarımlar üretiyoruz. Üretimini gerçekleştirmek istediğiniz ürün veya tasarımlarda size destek oluyoruz.

Yıllardır içinde olduğumuz moda ve tasarım dünyasında iş geliştirme ve yönetiminde bir çok işi başarıyla sonuçlandıran ekibiz. Çözümlerimizi yeni gelişen, eğilimler, teknolojiler ya da geliştirdiğimiz yöntemler ışığında hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

“Bilgiye hakim ol, sakin ol, üret ve yaşama kat”.

Aklımız konuşuyor, tutkumuz destekliyor

Şekiller, boyutlar, yaşlar ve düşüncelerden, giyilen dantel, tül, çiçek ve tüm kumaş türlerinden doğan modelleri tasarımdan mağazaya kadar biz yönetiyoruz.

Tasarla ve Geliştir

Moda eğilimlerini takip ediyor, kumaş ve teknolojik gelişimleri biliyor, tarihi ve kültürel birikimlere hakim oluyoruz. Bu bilgi ile tasarlıyor, iş anlayışımızla tasarımlarınızı geliştiriyoruz.

Yaratıcı ve yenilikçi

Yaşama ve yaşayanlara değer veriyor, yaratıcılığa, yeniliğe ve tasarıma bağlılık gösteriyoruz.

İş Geliştirme

İşinizin gelişimi için tüm bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Deneyimimizi sizin için kullanıyor, günlük değişime uyum sağlayarak kendimizi geliştiriyoruz.

Bilgi birikimimiz ürün tasarımından geliştirme aşamasına kadar, ürün ve ürün yönetimi hakkında size yardımcı oluyor.

Dahil olmak istediğiniz piyasa, üretim veya başka konularda sizin yanınızda yer alıyor ve süreci geliştirip, yönetiyoruz.

Mixxit, işinde uzun yıllar çalışmış, projelerde yeterlilik göstererek en iyi sonuçları almış bir ekiptir.

Risk ve uyumluluk yönetimi

Amacımız yaptıklarımızla taraflara fayda sağlamaktır. İşin gelişiminde riskin önemini biliyor ve yönetiyoruz. Müşterilerimizin toplumsal uyumluluklarını dikkate alıyoruz.

Kaynağın kullanımı

Kaynak kullanımına olan yaklaşımımız, standartların ve en iyi uygulamaların benimsenmesi için müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve endüstri ortaklarımızla birlikte çalışmaktır.

Endüstri ve yönetimlerle işbirliği

Müşteriler, sanayi ortakları, hükümetler ve STK’lar da dahil olmak üzere, değişimin işbirliği ve etkisi için çoklu paydaşları bir araya getiren sektör girişimlerine katılıyoruz

Tedarik

Aslında insandan insana bir dokunuşun zinciri.

Yatay düzeyde bütünün faydası anlayışı içerisinde üstümüze düşeni en iyisiyle yapıyoruz.

Kaynak kullanımında yaklaşımımız, standartların ve en iyi uygulamaları müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve endüstri ortaklarımız için kullanırken birlikte tüm toplumların faydasını gözetmektir.

İyi yönetilen fabrikalar, ajanslar ve diğer iş ortakları ile çalışıyoruz. Anlayışımızı ve hedeflerimizi sekteye uğratacak davranışları iyi seçiyor ve tavır alıyoruz. Üretilenlerin ulaşması gereken yere en iyi seviyede varabilmesi için en iyisini ortaya koyuyoruz.

Kaynaklarımızı akıllıca ve verimli bir şekilde kullanıyor ve tedarik süreçlerinde kendi operasyonlarımızı bu çerçevede yürütüyoruz.

Talepleri planlıyoruz

Üretilecek değerin uzun, orta ve kısa vadeli öngörülerini oluşturuyoruz. Tedarikçiler, fabrikalar, depolar, vb. üretim ağı paydaşların da konumlandırmayı çözümlüyoruz.

Belirliyor ve ölçüyoruz

Potansiyel, olası kalite problemlerini belirliyor, uygun kalite ölçümü sergilemek için kalite ölçüm sistemlerini daha da geliştiriyoruz.

Analiz ediyor ve geliştiriyoruz

Kontrol dışı ne var, senaryolarımız neler, teşhisimiz ne olabilir, düşünüyoruz! Uygulama çözümleri, iletişim, kontroller ve gerektiğinde iyileştirme geliştiriyoruz.

Kontrol ile uygunluk sağlıyoruz

Sizin yerinize kontrolleri sağlıyor, uygunluk derecelerini belirliyoruz.

Üretim & Sevkiyat

Üretim sürecinin tüm aşamalarını yönetebilen, yeterli ve proaktif ve enerjik bir ekip!

Üretim; numune aşamasından başlayıp lojistik etkinliklerini ve faaliyetlerini de bünyesine alarak; pazarlama, satış, ürün geliştirme, finans ve bilgi teknolojilerini de kapsayacak şekilde koordinasyonudur.

Mixxit bu koordinasyonun tüm aşamalarını hesaplayabiliyor ve faaliyetini tüm aşamalara göre konumlandırabiliyor.

Misyonumuzda yer alan “moda sektöründe ayak izleri takip edilen olacağız” ibaresine bağlıyız. İlke, değer ve hedeflerimize yönelik tüm davranışlarımızı iş yaptığımız paydaşların faydalarını düşünerek hayata geçiriyoruz.

İşlevsel yetenek

Üretim talebine göre işlevsel tepki verebilen ve bu talebi karşılayabilen yeteneğe sahibiz. Modern üretim kapsamında çalışan gelişmiş bir yapı geliştirdik ve uyguluyoruz.

Operasyon ve servisin hızlılığı

Biliyoruz; talebin oluştuğu andan itibaren etkin ve verimli şekilde gereksinimleri karşılayabilen bir iş ortağınızın olması esastır. Mixxit, tüm müşterileri için bunu yapıyor. Kalite için çalışma esasımız, temel ilke ve değerlere sahip müşterilerimiz ile birlikte çalışmaktır.

Outsourcing (Dış kaynak kullanımı)

Konumlandığımız yeri iyi biliyoruz, peki siz nasıl bir “çaba” talep ediyorsunuz?

KAYNAK