İHTİYAÇ BELİRLEME

Çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarını belirleriz. Hangi üründen ne kadar ihtiyaç duyacağınıza birlikte karar verip, en doğru alımı yaparız.

KAYNAK BELİRLEME

Hangi ürün için ne kullanılmalı? Kullanılacak olan ürünü nasıl belirleriz? Tüm sorularınızın cevabını detaylı araştırmalarımız ve çalışmalarımız sonucunda belirliyoruz.

SATICI ARAŞTIRMA

20 yıllık tecrübemiz ile geniş bir iş ağına sahibiz. Yapacağımız tasarımlar için uygun olan ürünleri en doğru satıcıdan almak için iş ağımızı kullanıyoruz.

ANALİZ

İş ağımızdaki üreticilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda en uygun ve kaliteli tasarımı yapmak için maliyet analizi yapıyoruz. Yapmış olduğumuz analiz ile en avantajlı yolu seçip, ilerliyoruz.
Mixxit turkey

Markanızın üretmek istediği ürünlerin kumaş ve aksesuarları bulma elde etmeyi, Mixxit Turkey çok iyi yapar.

Üretim maliyetini adete göre en uygun fiyat ve zamanda yapabilecek şekilde programlarız.

Mixxit Turkey

Tedarik Sürecimiz;

Markanızın isteğine göre hangi kumaşçı, aksesuarcı, baskıcı en iyi üretimi yapar sorularını pratik ve maliyet azaltıcı yöntemlerle buluyoruz.

Zaman kazandırıcı yöntemleri ve yenilikleri işimizin içine katıyoruz.

Üretmek istediğiniz koleksiyonun ihtiyacı olan her şeye ulaşırız ve sizi sürecin her anından haberdar ederiz. Tecrübe ile kaliteli ürünleri seçer, sıkı ve dürüst bir iletişimle en hızlı şekilde ürünlerinizi tarafınıza sunarız.

Mixxit Turkey
Mixxit Turkey
Mixxit Turkey