Mixxit Turkey, 21 yıllık deneyim, özel giyim markalarının ve tekstilde marka üretmek isteyenlerin çözüm ortağı. 2000 yılından beri Türkiye tekstilinin önde gelenleri ve dünyanın çok özel markaları için ürettik.

Tutku ve sevgi dolu yaşama isteğimizi, tasarımlarımız ile dışa vuruyoruz. Sezonlara yönelik ortaya çıkardığımız koleksiyon modelleri ile müşterilerimizin ürünlerini oluştururken kolaylık sağlıyoruz. Markalar için ürettiğimiz koleksiyonlarını tedarikten, lojistiğe yöneten hizmetin ve tüm taraflarının değerli bir parçasıyız. En iyi sonuç için başarılı ve dinamik bir ekipten oluşuyoruz.

Her sezona uygun koleksiyon üretimini gerçekleştiriyor, müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Hollanda, İngiltere, Danimarka ve bir çok Avrupa ülkesinde bulunan markalara iş yapmaktayız.

Ekibimiz; tasarımcılar, lojistik uzmanları, konfeksiyon teknisyenleri, kalite kontrol uzmanları, müşteri temsilcileri oluşmaktadır.

Alt birimlerimiz; Baskıhane, Nakışhane, Kumaşhane, Dikimhane, Paketleme ve Etiketleme'den oluşmaktadır.

Siparişleri yoğunluğuna göre yönetebilme becerisine ve esnekliğine sahibiz.


Mixxit Turkey, tüm ekibi ve iş birliği içinde olduğu ortaklarıyla, müşterilerine en iyi sonucu sağlamayı amaçlar.

Gelişmeyi, en iyi kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinir. Müşterileri, markaları, iş ortakları ve çalıştığı tüm taraflar için güvenilir, sorumluluk sahibi ve ilham veren iş ortağı olarak sürdürmeyi hedefler.

Sürdürülebilir anlşayışı ve etik değerleri her zaman işine katar. Daha iyi bir dünya ve gelişmeye açık iş anlayışını devam ettirir.Siz hayal ettiniz, biz tasarladık ve ürettik. Mixxit Turkey’in vizyonu markasını yaymak ve yerleştirmek isteyen dünya çapındaki tüm müşterilerimize bunu sağlamaktır.

• Giyim ve modada sürekli gelişim,
• Sürdürülebilirlik,
• Tekstil ve hazır giyim sektöründe dinamik ve genç geliştirici olmak,
• Markanızı zihinlerde kalıcı kılmak.

Aklınızdakini ve isteklerinizi bize anlatın, sizin için tasarlayalım. Gelişime açık ve sürdürülebilir anlayış ile tüm iş sürecinizi yönetiriz.


Markanın imajı stratejisinden beslenir. Müşterilerimiz için en kısa sürede tedarik etme ve en hızlı şekilde ürününü pazara sunmayı yol biliriz.

Markanın imajını en iyi yerde tutup en çok yere yayılmasını sağlayacak çalışmaları yaparız.

Beyin fırtınası, tasarım süreci, tedarik etme ve üretim sürecinde markanız için en doğru stratejileri bulur ve geliştiririz. Paketlenme ve size ulaşım sürecini takip ederiz.

Markanızın imajını stratejimiz belirlersin, özgün çalışmalar ile daima beğenilsin.


Markalar için ürettiklerimiz insanın hayatına dokunuyor. Daha yaşanılabilir bir dünya için değerlerimizi işimize katarak ilerliyoruz. Birlikte üretmenin enerjisine inanırız.

Eğitim ve kişisel gelişimin önemi bilir hem müşterilerimiz hem çalışanlarımız ile gelişimimizi sürdürürüz. Öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşarak sonuçları bütünün faydasına sunarız. Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz.

Dürüstlükten ayrılmaz, yorulmadan huzur dolu çalışır ve sorumluluğumuzu biliriz. Güvenilir, şeffaf ve açığız. Kendine güven, karşındakine güven ve yaşama güven.

Güvenilir olmanın verdiği huzurla işimizi şeffaf ve açık yürütürüz. Çünkü bu ilkemizin getirdiği tüm iyi karşılıklar bizi ve muhataplarımızı mutlu etmiştir, edecektir.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla ilerleriz. Daha yaşanılabilir bir dünya için sorumluluğumuzu bilir ve yerine getirdiklerimize devam ederiz. Girişim ve projeleri desteklerken sürdürülebilir davranış benimseriz.


Tüm iş sürecinizi, işinizi sahiplenen Mixxit Turkey’in dinamik, yaratıcı ve işini seven ekibiyle yönetin.

İşinizin tasarım, tedarik, kaynak bulma ve üretim süreçlerini en ince detayına kadar takip ederiz. Üretimden sonra paketleme, lojistik kısmında güvenilir şekilde size teslim edilene kadar takip ederiz.

Markanızın akılda kalıcı gelişmeleri için Mixxit Turkey ile çalışın. İhracat, kaliteli üretim ve kendi koleksiyonunu üretebilen bir ekip ile şimdi başlayın.

 

Neden Biz