Mümesillik

Mixxit Turkey, özel giyim markaları ve tekstilde marka üretmek isteyenlerin güvenilir iş ortağıdır. Koleksiyonun tasarımından başlayan işimiz ürünün son tüketicisine ulaşana kadar devam ediyor.

Markanın üretimde, ürün geliştirmede ihtiyacı olan tüm AR&GE ihtiyacını sağlıyor, müşterimizin Türkiye’de eli ayağı oluyoruz.

Ürünün kumaşı nasıl olmalı, maliyeti ne olmalı, ne yaparsak kaliteden ödün vermeden karımızı arttırırız hepsini hesaplarız.

Markanız ile firmanız için prestij arttıracak yaratıcı ve geliştirici çalışmaları yaparız.

Mümessillik

Tekstil Mümessilliği Bir AR&GE Çalışmasıdır

Üretim öncesi kapsamlı bir AR-GE araştırması yaparız. Üretici araştırmaları, numune, kullanılacak her türlü aksesuar, sipariş adedi, renk ve beden dağılımı, yükleme tarihi, target fiyat bilgilerinin alınmasını sağlarız.

Üreticileri ziyaret eder, bilgilerini sizin için toplarız.

Numuneleri size gönderir onayınız ya da yönlendirmelerinizle süreci devam ettiririz. Fiyat ve numune onayından sonra, sipariş kısmını onaylarız.

Mümessillik

Tekstil Mümessilliği Adımları

Onay sürecinden sonra takip ve denetimi dikkatle yaparız. Kumaşlar işlendikçe boyama işlemleri, testler devam eder ve kesimler ile üretim gerçekleştirilir.

İplikler, iplik rengi ve kalitesinin onayından sonra dikim başlar. Aksesuarların işlenmesi yapılır ve sonrasında ütü ve paketlenme gerçekleştirilir.

Mümmesillik

Paketlenme aşamasında; showroom gibi sergi alanlarında kullanılması adına numuneler ayrı ayrı paketlenir.

Her sezona ait koleksiyonların ürünlerini numuneler halinde göndeririz, fuarlarda ve sergi alanlarında müşterilerimize yeni sezonda fikir vermek ve yardımcı  olmak önemlidir.

Bu müşteriye sunum aşaması için önemlidir, ürünü kullanacak olan son tüketiciye numuneleri tanıtması ve pazara hemen sunması için yapılmaktadır.

Yüklenen mal size ulaşana kadar bizim güvencemizdedir, size ulaşana kadar tüm süreci izler ve yönetiriz.

Mümmesillik
Mümessillik