Ne
Yapıyoruz?

Girişimci anlayışımızla modada daima yenilikçi fikirlerle öncü oluyoruz. Heyecan verici koleksiyonlarımızla, sizler için çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Tasarım

Moda günden güne hızla gelişiyor ve değişiyor. Biz daima yeni ve sürdürülebilir ürünler tasarlayacağız.

Tasarım aşamasından, hammadde tedariğine, üretim kontrolü ve lojistik desteğe kadar birçok işlemde de çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz. Faydacı anlayışımızla sektörümüzün ve markaların gelişmesinde katkımız olmasından gurur duyuyoruz.

 

Tedarik

Mixxit Turkey işinde uzun yıllar çalışmış, en iyi sonuçları almış bir ekiptir. İşinizin gelişimi için tüm bilgi ve birikimimizi kullanıyoruz.

Koleksiyon tasarlamak, üretmek ve ulaştırmak her zaman kolay değil. Deneyimimiz ve tecrübemizle yönetim, üretim gibi tüm aşamalarda iyi sonuçlar almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Her zaman hazır, yaratıcı ve çözüm odaklı işler için Mixxit Turkey ile hayal et.

 
 

Üretim

Marka kurmak ve geliştirmek için kaliteli tercihler yapılması gerektiğini ve tecrübenin önemini biliyoruz. Doğru yönetilen bir iş, verimli bir kaynak kullanımı ve hedefe ulaştıracak adımlar atıyoruz.

Üretimin en iyi seviyeye ulaşması, standartlarını koruması için çalışıyoruz. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için ayrıcalık katan bir anlayışla çalışıyoruz.

 

Lojistik & Takip

Siparişlerinizin doğru, hızlı ve güvenli şekilde gönderimi için lojistik ve dağıtım sürecinin her adımını takip ediyoruz. Fabrikamızdan deponuza kadar ki yolculuğu biz yönetiyoruz.