Ne
Yapıyoruz?

Geleceğin ürünlerini tasarlıyor ve yaratıyoruz. Girişimci veya marka müşterilerinin faydalanacağı yenilikçi ürünler ve uçtan uca çözümler üretiyoruz.

 

Moda & Tasarım

Geleceğin ürünlerini tasarlıyor ve yaratıyoruz. Girişimci veya marka müşterilerinin faydalanacağı yenilikçi ürünler ve uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Ürün tasarımından, satıcı uyumuna, hammadde tedarikine, üretim kontrolüne, lojistiğe ve daha fazlasına, her ölçekteki perakendeciler ve markalar için esnek, üretim/tedarik stratejileri oluşturma/yönetme konusunda özgün yaklaşıma ve yeterliliğe sahibiz.

 

İş Geliştirme

İşinizin gelişimi için tüm bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Deneyimimizi sizin için kullanıyor, günlük değişime uyum sağlayarak kendimizi geliştiriyoruz.

Bilgi birikimimiz ürün tasarımından geliştirme aşamasına kadar, ürün ve ürün yönetimi hakkında size yardımcı oluyor.

Dahil olmak istediğiniz piyasa, üretim veya başka konularda sizin yanınızda yer alıyor ve süreci geliştirip, yönetiyoruz.

Mixxit, işinde uzun yıllar çalışmış, projelerde yeterlilik göstererek en iyi sonuçları almış bir ekiptir.

 

Kaynaklarımızı akıllıca ve verimli bir şekilde kullanıyor ve tedarik süreçlerinde kendi operasyonlarımızı bu çerçevede yürütüyoruz.

 

Tedarik

Yatay düzeyde bütünün faydası anlayışı içerisinde üstümüze düşeni en iyisiyle yapıyoruz.

Kaynak kullanımında yaklaşımımız, standartların ve en iyi uygulamaları müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve endüstri ortaklarımız için kullanırken birlikte tüm toplumların faydasını gözetmektir.

İyi yönetilen fabrikalar, ajanslar ve diğer iş ortakları ile çalışıyoruz. Anlayışımızı ve hedeflerimizi sekteye uğratacak davranışları iyi seçiyor ve tavır alıyoruz. Üretilenlerin ulaşması gereken yere en iyi seviyede varabilmesi için en iyisini ortaya koyuyoruz.